redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gold Mull
Gold Mull Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Jako, że mam problem z poetyckimi opisami jakie stosują niektórzy w serwisie, postaram się dziś opisać jak zwykle lakonicznie i treściwie tabakę SG Gold Mull. Sprzedawca - trafika na Lwowskiej - nie był w stanie powiedzieć mi co się kryje w środku, dodatkowo co ciekawe kupujący też nie byli w stanie stwierdzić co tam jest. Tabaka nieokreślona?? Opakowanie każdy zna, pora na zawartość. Tabaka jasny brąz, sypka jak niektóre Gawithy. Zapach: na pierwszy niuch idzie fiołek, coś słodkiego oraz jakby cytrusy. Takie moje pierwsze wrażenie. Po zażyciu mogę z pewnością stwierdzić, że to tabaka typu scented, fiołek gra pierwsze skrzypce, potem w tle jakby cytrusy i chyba bardzo, ale to bardzo delikatny mentol. Tyle z podstawowego opisu. Co o niej napisać - kwiatki są ekstra, przynajmniej dla mnie, nie tak słodkie jak McChrystal's Violet, ale te fiołki bardzo mi pasują. Tabaka nie zalega w nosie, dodatkowo czuć ją długo, bo ja po ponad godzinie jak wyszedłem na dwór poczułem na wietrze zapach fiołków, niesamowite uczucie. Słów mi brak na opisanie ich. Co prawda gustuję w bardziej jednolitych aromatach aniżeli mieszankach, ale ten jest ciekawy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or